קורס בדיקות ריגול בסלולר 

לאחרונה חלה עלייה בהיקף השימוש באפליקציות ריגול / ניטור וציתות בטלפונים סלולריים.

תוכנות אלה עשויות להיות מותקנות על ידי מתחרים עסקיים לצורכי מודיעין תחרותי, מעסיקים המעוניינים לנטר את פעילות העובדים שלהם, בני זוג במקרים של חשש לבגידות ובמצבים נוספים.

איתור התוכנות הללו יכול להיעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום, עקב התחכום הרב של אותן אפליקציות והקושי בזיהוי שלהן.

ב-CYBER-COURSES ניתן ללמוד קורס בדיקות ריגול בסלולר, שבו מתמקדים באיתור ובדיקה של אפליקציות האזנה וריגול במכשירי סמארטפון.

במהלך קורס זה המשתתפים מקבלים את ההכשרה הנדרשת למתן פתרונות מתאימים ללקוחות המעוניינים לבדוק את מכשירי הטלפון הנייד שלהם מחשש להימצאות של אפליקציות ציתות או מעקב.

תכנית הלימודים

במהלך הקורס המשתתפים מתמקדים בתוכנות וכלים המאפשרים איתור של אפליקציות ריגול המותקנות במכשירים סלולריים מסוג אנדרואיד ואייפון. תחילה הם מתוודעים למערכות ההפעלה אנדרואיד ו - IOS ובהמשך לומדים על שלל תוכנות הריגול והניטור הקיימות כיום בשוק ועל שימושיהן השונים.

נוסף על כך הם לומדים על תהליכי פריצת מכשירי סלולר מסוג Root למכשירי אנדרואיד ושיטת Jailbreak לפריצה להתקנים במכשירי אייפון. הם בוחנים גם את שלל הסיבות שמצריכות פריצה למכשירים הניידים.

בהמשך התכנית הם דנים בהרחבה בתהליך הבדיקה הנחוץ לאיתור של אפליקציות הריגול במכשירי הסלולר, החל משלבי קבלת המכשיר, דרך פריקתו וביצוע בדיקת תעבורת הנתונים ועד להפקת דוחות מסכמים שמהם ניתן ללמוד על קיומה או אי קיומה של תוכנת ריגול במכשיר.

מתכונת הלימוד

היקפו של קורס בדיקות ריגול בסלולר הוא 48 שעות לימוד והוא נפרש על פני שלושה חודשים. השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע ואורך כל מפגש הוא כשעתיים.

הקורס מבוסס על תרגול Hands On כלומר לימוד מעשי והתנסות בפועל בעקרונות הנלמדים. במהלך התכנית משולבות הרצאות תיאורטיות פרונטליות יחד עם תרגולים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים ליישם את הכלים הנלמדים במצבים מן החיים האמיתיים וכך לצבור ניסיון יישומי בתחום איתור אפליקציות  הריגול.

נושאי הלימוד

משתתפים בקורס בדיקות ריגול בסלולר לומדים על מגוון של נושאים במהלך ההכשרה, כגון:

תוכנות ניטור וריגול

פריצת JAILBREAK

בדיקת תעבורת נתונים

פריצת מכשירים ROOT

כלים לאיתור תוכנות הריגול

מערכות ההפעלה ios ואנדרואיד

ועוד

על מוסד הלימוד

CYBER-COURSES היא חברת בת של סייברוורלד ישראל, המציעה שירותי שחזור מידע, איתור של תוכנות ריגול בטלפונים סלולריים וחקירות סייבר.

חברתנו עורכת גם מגוון הכשרות מקצועיות שבהן יכולים המעוניינים לפתח את הקריירה בענפי הסייבר והמחשוב ולצבור ידע פרקטי לשדרוג הקריירה בתחומים הטכנולוגיים השונים. קורסים אלה מתמקדים ביישום פרקטי של תוכנות וכלים טכנולוגיים לשחזור נתונים, לאיתור תוכנות מעקב וריגול ולביצוע של חקירות סייבר, שירותים שיש להם ביקוש רב בשוק של היום.

אלה הם קורסים מעשיים במתכונתם שבהם מתרגלים בפועל את הכלים הטכנולוגיים הנלמדים.

ב-CYBER-COURSES  עורכים קורסים נוספים בתחומי הסייבר, שחזור המידע ותוכנות הריגול. 

​תנאי קבלה

קורס זה מיועד לבעלי זיקה לעולם המחשבים המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום בדיקת תוכנת הריגול בסלולר.
במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט.
מומלץ כי המועמדים יכירו וישלטו בשימוש בשפה האנגלית. (לא חובה)
כמו כן, על המשתתפים בקורס להחזיק במחשב נייד עם מערכת ההפעלה חלונות 7 או 10 לצורכי תרגול של החומר הנלמד בתכנית. 

תעודה

משתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס מקבלים בסיומו תעודה המאשרת את השתתפותם בקורס ומפרטת את משך הקורס, המוענקת על ידי חברת עולם הסייבר.

אפשרויות תעסוקה לאחר הקורס:

לבוגרי הקורס עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות כשכירים, פרילנסרים או עצמאים.

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגזר העסקי, הפרטי והציבורי.

לפרטים נוספים התקשרו ל-03-5787730.

כדי להבטיח כוח עבודה מאוזן ולמנוע רוויה בשוק, כל קורס מוגבל ל-25 סטודנטים, ואנו מציעים ארבע כניסות שנתיות, המתחילות בכל רבעון!

מספר המקומות מוגבל, אז הבטיחו את מקומכם עכשיו! דחיות בהרשמות עלולות להוביל להמתנה לקורס הפנוי הבא או לשנה הבאה אם ​​כל הרבעים יגיעו לתפוסה מלאה.

 

בשוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו, הישארות תחרותית ורלוונטית חיונית לקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או עצמאי. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לקחת קורסים חדשים ולהרחיב את מערך המיומנויות שלך. בפוסט זה, נחקור מדוע חשוב לקחת קורסים חדשים כדי לקדם את הכישורים שלך וכיצד זה יכול לעזור לך להשיג את יעדי הקריירה שלך


בראש ובראשונה, נטילת קורסים חדשים היא דרך מצוינת לקדם את הכישורים שלך ולהציג את הידע שלך בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. על ידי הוכחה שאתה כל הזמן לומד וגדל, אתה מאותת לאחרים שאתה מחויב למלאכתך ושאתה מוכן להתאמץ כדי להישאר לפני העקומה. זה יכול להיות חשוב במיוחד בתעשיות שמתפתחות במהירות או בתחומי ביקוש גבוהים שבהם מעסיקים מחפשים מועמדים עם כישורים או הסמכות ספציפיות


בנוסף לקידום הכישורים שלך, לקיחת קורסים חדשים יכולים גם לעזור לך להשיג עבודה טובה יותר או לקוחות בעלי שכר גבוה יותר כפרילנסר או כעצמאי. כשאתה משקיע בעצמך ולוקח את הזמן ללמוד דברים חדשים, אתה מגדיל את הסחירות שלך ומוכיח שאתה נכס יקר ערך לכל צוות או פרויקט. זה יכול להוביל להזדמנויות עבודה טובות יותר, שכר גבוה יותר ושביעות רצון גדולה יותר בעבודה


יתרון נוסף בלקיחת קורסים חדשים הוא שהוא יכול לעזור לך להישאר מעודכן במגמות, הכלים והטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחומך. בין אם אתה מפתח תוכנה, מעצב גרפי או משווק דיגיטלי, תמיד צצים כלים וטכניקות חדשים שיכולים לעזור לך לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. על ידי שמירה על מעודכן וידע לגבי ההתפתחויות החדשות הללו, אתה יכול להישאר בקדמת העקומה ולמצב את עצמך כמוביל מחשבה בתעשייה שלך


מעבר ליתרונות המוחשיים של נטילת קורסים חדשים, ישנם גם יתרונות אישיים ומקצועיים רבים ללימוד לכל החיים. למידה של דברים חדשים יכולה להיות מרגשת ומתגמלת, והיא יכולה לעזור לכם להישאר מעורב ולהיות נלהב בעבודתך. זה גם יכול להגביר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלך, ככל שתהיה בעל יותר ידע ומוכשר בתחום שלך. יתרה מכך, למידה לכל החיים יכולה לעזור לך לבנות רשת חזקה של אנשי מקצוע ומנטורים בעלי דעות דומות שיכולים לספק הדרכה, תמיכה והזדמנויות לשיתוף פעולה


לסיכום, נטילת קורסים חדשים היא חלק חיוני מהתפתחות מקצועית וקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או כעצמאי. על ידי קידום הכישורים שלך, הישארות מעודכנת בטרנדים והטכנולוגיות העדכניות ביותר ובניית רשת חזקה של אנשי מקצוע, תוכל למקם את עצמך להצלחה ולהשיג את יעדי הקריירה שלך.

!אז למה אתה מחכה? התחל לחקור קורסים חדשים היום ותשקיע בעצמך למחר בהיר יותר

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5787730