​קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות

כמויות המידע האדירות הקיימות כיום מהוות משאב חיוני וחשוב הן למטרות אישיות והן למטרות עסקיות ומסחריות. נתונים אלה מאוחסנים במגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים אישיים ועד למדיה כגון כרטיסי זיכרון. מכשירים אלה אינם עמידים לחלוטין וכך עלולים לקרות מצבים של מחיקת מידע או אובדן נתונים חשובים. אמנם קיימים כלים חינמיים שונים לשחזור קבצים מחוקים, אולם תוכנות אלה לא תמיד יכולות לספק פתרון מלא הן אינם מתאימות למגוון רחב של מקרי אובדן. אנשי מקצוע המומחים לשחזור מידע יכולים לספק פתרון מקיף ויעיל בהרבה ללקוחות, שכן הם מתמחים בלל פתרונות שעשויים להתאים לכל מקרה.

ב-CYBER-COURSES ניתן ללמוד קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות ובו לקבל הכשרה למתן של פתרונות מהירים ויעילים עבור לקוחות המעוניינים לשחזר מידע אבוד ממגוון של מקורות, כגון דיסקטים פנימיים וחיצוניים, מצלמות אבטחה, דיסק און קי ועוד.

הידע והכלים הנרכשים במהלך תכנית זו יכולים לסייע לבוגריו לפתח קריירה בתחום שחזור המידע, שהביקוש לה הולך וגדל. באפשרות הבוגרים לעבוד כעצמאיים וכן לעסוק בתחום שחזור המידע כהכנסה נוספת. בתחום זה ניתן להגיע לרמות שכר גבוהות ממספר שעות של עבודה ביום, שכר שיכול להגיע ל - 10,000 שקלים בחודש כהכנסה נוספת מעבר למשכורת הנוכחית של עובדים בתחומי המחשבים השונים.

תכנית הלימודים

הסטודנטים בקורס מתמקדים בתוכנות וכלים בהם משתמשים לשחזור של מידע אבוד. הם לומדים להתמודד עם שלל מצבים של שחזור קבצים, כגון במקרים של פירמוט או של קבצים שנמחקו מסיבות שונות. הם מתוודעים לכללי העבודה הנדרשים במקרי השחזור וסוקרים שלל תהליכים לשחזור המידע - מדיסקים חיצוניים, מדיסקים קשיחים, מכרטיסי זיכרון, מדיסק און קי, ממצלמות אבטחה וכן ממדיות דיגיטליות נוספות.

כמו כן, הם מכירים את מערכות ההפעלה ואת פעילותן ואת הדרכים שבהן הן שומרות מידע. נוסף על כך, משתתפי הקורס מקבלים כלים לאיתור של לקוחות ולבניית קהל לקוחות איכותי אחרי סיום ההכשרה, ידע זה יכול לסייע לפיתוח המקצועי שלהם בהמשך הדרך.

יש לציין כי קורס זה מתמקד בתהליכי השחזור של מידע סטנדרטי ואינו עוסק בשחזורים בסביבות עבודה סטריליות או בהחלפות של חלקי דיסקים והלחמות לצורכי שחזורים. יחד עם זאת, הסטודנטים לומדים מה ניתן לעשות עם דיסק פגום במקרים בהם נחוצה החלפה של חלקים בסביבות סטריליות ללא צורך בהקמתה של מעבדה יקרה. ​

מתכונת הלימוד

אורך קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות הוא חודש אחד, הוא כולל 16 שעות לימוד המחולקות למפגשים היקף של שעתיים המתקיימים פעמיים בשבוע.

ב- CYBER-COURSES שואפים לספק לסטודנטים סל נרחב של כישורים וכך משולבים בקורס תיאוריה ופרקטיקה. הם מתרגלים תהליכי שחזור על מדיה מסוגים שונים במטרה להטמיע את החומר הנלמד ולהתכונן למתן שירות איכותי ללקוחות בהמשך הדרך המקצועית.

נושאי הלימוד

סטודנטים בקורס לומדים שלל כלים בתחום שחזור המידע, הנה כמה מן הנושאים הנלמדים:

שחזור מדיסק און קי

תהליכי שחזור המידע

שחזורי מידע מדיסק קשיח

מידע מחוק ומפורמט ושחזורו

שחזורי מידע ממדיה דיגיטלית

מידע ממצלמות אבטחה ושחזורו

ועוד 

​על מוסד הלימוד

CYBER-COURSES היא חברת בת של סייברוורלד ישראל, המציעה שירותי שחזור מידע, איתור של תוכנות ריגול בטלפונים סלולריים וחקירות סייבר.

חברתנו עורכת גם מגוון הכשרות מקצועיות שבהן יכולים המעוניינים לפתח את הקריירה בענפי הסייבר והמחשוב ולצבור ידע פרקטי לשדרוג הקריירה בתחומים הטכנולוגיים השונים. קורסים אלה מתמקדים ביישום פרקטי של תוכנות וכלים טכנולוגיים לשחזור נתונים, לאיתור תוכנות מעקב וריגול ולביצוע של חקירות סייבר, שירותים שיש להם ביקוש רב בשוק של היום.

בין הקורסים הנוספים אשר מתקיימים בחברת סייבר וורלד ניתן למנות:

קורסים אלה מתקיימים בגישת Hands On והם כוללים תרגולים פרקטיים שיכולים לסייע למשתתפים להטמיע את החומר הנלמד ולהכיר מקרוב אתגרים מן השטח.
הידע הנרכש במהלך הכשרות אלה יכול לשמש את הבוגרים לקידום הקריירה, להסבה מקצועית או להכנסה נוספת.

תנאי קבלה

קורס זה מיועד לבעלי זיקה לעולם המחשבים המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום בדיקת תוכנת הריגול בסלולר.
במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט.
מומלץ כי המועמדים יכירו וישלטו בשימוש בשפה האנגלית. (לא חובה)
כמו כן, על המשתתפים בקורס להחזיק במחשב נייד עם מערכת ההפעלה חלונות 7 או 10 לצורכי תרגול של החומר הנלמד בתכנית. 

תעודה

בסיומו של קורס שחזור מידע ממדיות דיגיטליות מוענקת לסטודנטים שעברו את הקורס תעודה מטעם חברת "עולם הסייבר" המאשרת את השתתפותם במסלול ומפרטת את היקף השעות בהכשרה.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5787730

כדי להבטיח כוח עבודה מאוזן ולמנוע רוויה בשוק, כל קורס מוגבל ל-25 סטודנטים, ואנו מציעים ארבע כניסות שנתיות, המתחילות בכל רבעון!

מספר המקומות מוגבל, אז הבטיחו את מקומכם עכשיו! דחיות בהרשמות עלולות להוביל להמתנה לקורס הפנוי הבא או לשנה הבאה אם ​​כל הרבעים יגיעו לתפוסה מלאה.

בשוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו, הישארות תחרותית ורלוונטית חיונית לקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או עצמאי. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לקחת קורסים חדשים ולהרחיב את מערך המיומנויות שלך. בפוסט זה, נחקור מדוע חשוב לקחת קורסים חדשים כדי לקדם את הכישורים שלך וכיצד זה יכול לעזור לך להשיג את יעדי הקריירה שלך


בראש ובראשונה, נטילת קורסים חדשים היא דרך מצוינת לקדם את הכישורים שלך ולהציג את הידע שלך בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. על ידי הוכחה שאתה כל הזמן לומד וגדל, אתה מאותת לאחרים שאתה מחויב למלאכתך ושאתה מוכן להתאמץ כדי להישאר לפני העקומה. זה יכול להיות חשוב במיוחד בתעשיות שמתפתחות במהירות או בתחומי ביקוש גבוהים שבהם מעסיקים מחפשים מועמדים עם כישורים או הסמכות ספציפיות


בנוסף לקידום הכישורים שלך, לקיחת קורסים חדשים יכולים גם לעזור לך להשיג עבודה טובה יותר או לקוחות בעלי שכר גבוה יותר כפרילנסר או כעצמאי. כשאתה משקיע בעצמך ולוקח את הזמן ללמוד דברים חדשים, אתה מגדיל את הסחירות שלך ומוכיח שאתה נכס יקר ערך לכל צוות או פרויקט. זה יכול להוביל להזדמנויות עבודה טובות יותר, שכר גבוה יותר ושביעות רצון גדולה יותר בעבודה


יתרון נוסף בלקיחת קורסים חדשים הוא שהוא יכול לעזור לך להישאר מעודכן במגמות, הכלים והטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחומך. בין אם אתה מפתח תוכנה, מעצב גרפי או משווק דיגיטלי, תמיד צצים כלים וטכניקות חדשים שיכולים לעזור לך לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. על ידי שמירה על מעודכן וידע לגבי ההתפתחויות החדשות הללו, אתה יכול להישאר בקדמת העקומה ולמצב את עצמך כמוביל מחשבה בתעשייה שלך


מעבר ליתרונות המוחשיים של נטילת קורסים חדשים, ישנם גם יתרונות אישיים ומקצועיים רבים ללימוד לכל החיים. למידה של דברים חדשים יכולה להיות מרגשת ומתגמלת, והיא יכולה לעזור לכם להישאר מעורב ולהיות נלהב בעבודתך. זה גם יכול להגביר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלך, ככל שתהיה בעל יותר ידע ומוכשר בתחום שלך. יתרה מכך, למידה לכל החיים יכולה לעזור לך לבנות רשת חזקה של אנשי מקצוע ומנטורים בעלי דעות דומות שיכולים לספק הדרכה, תמיכה והזדמנויות לשיתוף פעולה


לסיכום, נטילת קורסים חדשים היא חלק חיוני מהתפתחות מקצועית וקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או כעצמאי. על ידי קידום הכישורים שלך, הישארות מעודכנת בטרנדים והטכנולוגיות העדכניות ביותר ובניית רשת חזקה של אנשי מקצוע, תוכל למקם את עצמך להצלחה ולהשיג את יעדי הקריירה שלך.

!אז למה אתה מחכה? התחל לחקור קורסים חדשים היום ותשקיע בעצמך למחר בהיר יותר

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5787730

כדי להבטיח כוח עבודה מאוזן ולמנוע רוויה בשוק, כל קורס מוגבל ל-25 סטודנטים, ואנו מציעים ארבע כניסות שנתיות, המתחילות בכל רבעון!

מספר המקומות מוגבל, אז הבטיחו את מקומכם עכשיו! דחיות בהרשמות עלולות להוביל להמתנה לקורס הפנוי הבא או לשנה הבאה אם ​​כל הרבעים יגיעו לתפוסה מלאה.