קורס לאיתור מידע חקירתי באינטרנט

כמויות המידע האדירות המצויות כיום ברשת משמשות לשלל מטרות, בהן גם למגוון שימושים עסקיים. חברות שברצונם לאתר מידע רלבנטי לצורכיהן יכולות לשכור את שירותיהן של אנשי מקצוע אשר מתמחים בחיפוש מידע ברשת. הסיבות לרצון לאיתור הדאטה הן מגוונות, לרבות עריכת מחקרים ובדיקות שוק על מתחרים בתחום העסקי, לאיתור של הונאות שונות ולאיתור של מידע אודות חשודים.

בתהליך החיפוש משתמשים המומחים לרוב בענף ה - OSINT, או Open Source Intelligence. כלי זה מאפשר להם לחפש את המידע הזמין המצוי ברשת האינטרנט. עם זאת, יש צורך בידע מקצועי מתאים כדי לדעת לערוך את החיפושים ביעילות, למקד את מטרות החיפוש ולהגיע למידע וראיות רבים ככל שניתן, כדי לענות באופן מלא על דרישות הלקוח.

ב-CYBER-COURSES   יכולים המעוניינים להשתלב בתחום איתור המידע ללמוד בקורס OSINT איתור מידע חקירתי באינטרנט.

במהלך הקורס המשתתפים יכולים להכיר שלל שיטות לאיתור מידע ברשת ולרכוש מיומנויות להשתלבות מקצועית בענף זה, שהדרישה אליו הולכת וגדלה לאחרונה.

תכנית הלימודים

משתתפים בקורס OSINT לומדים על מגוון שיטות מקצועיות ויעילות לאיתור של מידע באינטרנט. הם סוקרים סיבות שונות לאיתור המידע, כגון לצורכי מחקר, לבדיקות מתחרים בשוק, לאיתור מידע אודות חשודים על ידי חוקרים, במקרים של איתור הונאות ועוד. הידע והכלים המקצועיים הנרכשים במהלך קורס זה יכולים לשמש את בוגריו בתהליכי חיפוש מידע עבור מגוון סוגי לקוחות.

מתכונת הלימוד

היקפו של קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט הוא שלושה חודשים, הוא כולל 48 שעות לימוד. היקפו של כל מפגש בקורס הוא כשעתיים, השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע.

במוסד הלימוד מתמקדים במתכונת Hands On שבה הסטודנטים מתרגלים בפועל את הכלים הנלמדים באיתור מידע וכך יכולים לצבור ניסיון פרקטי. בשיעורים משולבות הרצאות עיוניות יחד עם תרגולים יישומיים של החומר הנלמד.

​על מוסד הלימוד

CYBER-COURSES היא חברת בת של סייברוורלד ישראל, המציעה שירותי שחזור מידע, איתור של תוכנות ריגול בטלפונים סלולריים וחקירות סייבר.

חברתנו עורכת גם מגוון הכשרות מקצועיות שבהן יכולים המעוניינים לפתח את הקריירה בענפי הסייבר והמחשוב ולצבור ידע פרקטי לשדרוג הקריירה בתחומים הטכנולוגיים השונים. קורסים אלה מתמקדים ביישום פרקטי של תוכנות וכלים טכנולוגיים לשחזור נתונים, לאיתור תוכנות מעקב וריגול ולביצוע של חקירות סייבר, שירותים שיש להם ביקוש רב בשוק של היום.

בין הקורסים הנוספים אשר מתקיימים בחברת סייבר וורלד ניתן למנות קורס שחזור מידע ממחשבים ומדיות דיגיטליות, קורס שחזור מידע מטלפונים סלולריים, קורס בדיקות תוכנות ריגול סלולר והכשרות נוספות. קורסים אלה מתקיימים בגישת Hands On והם כוללים תרגולים פרקטיים שיכולים לסייע למשתתפים להטמיע את החומר הנלמד ולהכיר מקרוב אתגרים מן השטח. הידע הנרכש במהלך הכשרות אלה יכול לשמש את הבוגרים לקידום הקריירה, להסבה מקצועית או להכנסה נוספת.

תנאי קבלה

קורס זה מיועד לבעלי זיקה לעולם המחשבים המעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום בדיקת תוכנת הריגול בסלולר.
במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה חלונות של מיקרוסופט.
מומלץ כי המועמדים יכירו וישלטו בשימוש בשפה האנגלית. (לא חובה)
כמו כן, על המשתתפים בקורס להחזיק במחשב נייד עם מערכת ההפעלה חלונות 7 או 10 לצורכי תרגול של החומר הנלמד בתכנית. 

תעודה

בסיומו של קורס איתור מידע חקירתי באינטרנט מוענקת לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות תעודה מטעם חברת "עולם הסייבר" המאשרת את השתתפותם במסלול ומפרטת את היקף השעות בהכשרה.

אפשרויות תעסוקה לאחר הקורס:

לבוגרי הקורס עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות: 

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגזר העסקי, הפרטי והציבורי.

בתפקידי שיווק, מחקר, הפצה, פיתוח וכדומה. 

הם יוכלו להשתלב בעבודה במסגרת משרדי ממשלה, חברות הייטק, ספריות וארכיונים, בתי משפט, מוסדות אקדמיים, חברות מחקר, בתי חולים, חברות תרופות, משאבי אנוש וכו'. 

בנוסף, יוכלו בוגרי הקורס להשתלב בתפקידי מידענות עסקית ומודיעין תחרותי.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5787730


בשוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו, הישארות תחרותית ורלוונטית חיונית לקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או עצמאי. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לקחת קורסים חדשים ולהרחיב את מערך המיומנויות שלך. בפוסט זה, נחקור מדוע חשוב לקחת קורסים חדשים כדי לקדם את הכישורים שלך וכיצד זה יכול לעזור לך להשיג את יעדי הקריירה שלך


בראש ובראשונה, נטילת קורסים חדשים היא דרך מצוינת לקדם את הכישורים שלך ולהציג את הידע שלך בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. על ידי הוכחה שאתה כל הזמן לומד וגדל, אתה מאותת לאחרים שאתה מחויב למלאכתך ושאתה מוכן להתאמץ כדי להישאר לפני העקומה. זה יכול להיות חשוב במיוחד בתעשיות שמתפתחות במהירות או בתחומי ביקוש גבוהים שבהם מעסיקים מחפשים מועמדים עם כישורים או הסמכות ספציפיות


בנוסף לקידום הכישורים שלך, לקיחת קורסים חדשים יכולים גם לעזור לך להשיג עבודה טובה יותר או לקוחות בעלי שכר גבוה יותר כפרילנסר או כעצמאי. כשאתה משקיע בעצמך ולוקח את הזמן ללמוד דברים חדשים, אתה מגדיל את הסחירות שלך ומוכיח שאתה נכס יקר ערך לכל צוות או פרויקט. זה יכול להוביל להזדמנויות עבודה טובות יותר, שכר גבוה יותר ושביעות רצון גדולה יותר בעבודה


יתרון נוסף בלקיחת קורסים חדשים הוא שהוא יכול לעזור לך להישאר מעודכן במגמות, הכלים והטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחומך. בין אם אתה מפתח תוכנה, מעצב גרפי או משווק דיגיטלי, תמיד צצים כלים וטכניקות חדשים שיכולים לעזור לך לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. על ידי שמירה על מעודכן וידע לגבי ההתפתחויות החדשות הללו, אתה יכול להישאר בקדמת העקומה ולמצב את עצמך כמוביל מחשבה בתעשייה שלך


מעבר ליתרונות המוחשיים של נטילת קורסים חדשים, ישנם גם יתרונות אישיים ומקצועיים רבים ללימוד לכל החיים. למידה של דברים חדשים יכולה להיות מרגשת ומתגמלת, והיא יכולה לעזור לכם להישאר מעורב ולהיות נלהב בעבודתך. זה גם יכול להגביר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלך, ככל שתהיה בעל יותר ידע ומוכשר בתחום שלך. יתרה מכך, למידה לכל החיים יכולה לעזור לך לבנות רשת חזקה של אנשי מקצוע ומנטורים בעלי דעות דומות שיכולים לספק הדרכה, תמיכה והזדמנויות לשיתוף פעולה


לסיכום, נטילת קורסים חדשים היא חלק חיוני מהתפתחות מקצועית וקידום קריירה, בין אם אתה מחפש עבודה מסורתית או עובד כפרילנסר או כעצמאי. על ידי קידום הכישורים שלך, הישארות מעודכנת בטרנדים והטכנולוגיות העדכניות ביותר ובניית רשת חזקה של אנשי מקצוע, תוכל למקם את עצמך להצלחה ולהשיג את יעדי הקריירה שלך.

!אז למה אתה מחכה? התחל לחקור קורסים חדשים היום ותשקיע בעצמך למחר בהיר יותר

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5787730

כדי להבטיח כוח עבודה מאוזן ולמנוע רוויה בשוק, כל קורס מוגבל ל-25 סטודנטים, ואנו מציעים ארבע כניסות שנתיות, המתחילות בכל רבעון!

מספר המקומות מוגבל, אז הבטיחו את מקומכם עכשיו! דחיות בהרשמות עלולות להוביל להמתנה לקורס הפנוי הבא או לשנה הבאה אם ​​כל הרבעים יגיעו לתפוסה מלאה.